Lampa na nehty SUNONE Salon 4 UV LED 90W

Neohodnoceno

Profesionální UV/LED lampa 90 W nejnovější generace, která rychle a rovnoměrně vytvrzuje všechny gely, hybridní laky a další světlem vytvrzované přípravky.

757 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Lampa na nehty SUNONE Salon 4 UV LED 90W
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Lampa SUNONE salon4 je vybavena pozoruhodným snímačem pohybu s paměťovou funkcí, který začne pracovat, jakmile do lampy vložíte ruku. Paměťová funkce tohoto zařízení spočívá v tom, že si lampa pamatuje poslední nastavený čas za předpokladu, že čas klesne na nulu (např. nastavíte časovač na 10 sekund, pokud tento čas uplyne, lampa začne po opětovném vložení ruky odpočítávat opět 10 sekund). Funkce inteligentního senzoru funguje v režimech 10s, 30s, 60s a 99s. Tato funkce zvyšuje komfort používání lampy s výrobky se stejnou dobou vytvrzování a ovlivňuje rychlost práce.

Duální technologie LED zajišťuje, že lampa spolehlivě, rychle a rovnoměrně vytvrzuje všechny hybridní laky a gely. Lampa vyzařuje světlo, které neunavuje oči. Má vysoce výkonný energeticky úsporný zdroj světla s dvojím rozsahem vlnových délek 365 nm a 405 nm.

Svítidlo má až 45 LED diod s celkovým maximálním příkonem 90 W. Strategicky rozmístěné diody zajistí, že každé místo na nehtu bude řádně vytvrzeno.

Svítidlo má zabudovaný pohybový senzor, časovač na 10, 30, 60 a 99 sekund a po aktivaci senzoru svítí nepřetržitě až 120 sekund. Režim 99 sekund je režim, ve kterém se výkon lampy postupně zvyšuje po dobu 99 sekund. Tento režim se doporučuje pro práci se stavitelskými gely a dalšími aplikacemi vyžadujícími dlouhou dobu vytvrzování. Spodní panel lampy je na magnety a je snadno odnímatelný pro aplikaci pedikúry. Velikost lampy umožňuje pohodlné vložení celé ruky, aniž by bylo nutné palce léčit zvlášť. Velký elektronický displej vám usnadní práci.

U tohoto zařízení se předpokládá až 50 000 hodin provozu.

Doplňkové parametry

Kategorie: UV a LED lampy na nehty
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: