Laserový epilátor chloupků IPL W-1902

145 hodnocení
 
 
IPL epilátory jsou zařízení na odstraňování chloupků, která vysílají spektrum světelných pulzů různých vlnových délek, které pohlcené kořínky chloupků oslabují jejich strukturu. Po ošetření vlasy přestanou růst nebo rostou tenčí a jemnější.
 

IPL je jedním z nejoblíbenějších přístrojů pro světelnou terapii. Tato zkratka pochází ze slov Intense Pulsed Light. Nejde o laser, i když běžná zařízení využívající technologii intenzivního pulzního světla se nazývají IPL lasery. 

V nabídce máme i další IPL- ZDE

960 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Laserový epilátor chloupků IPL W-1902
145 hodnocení
c6c9f45dbb60d647d6ec25055ab61810
Akce

Detailní popis produktu

 

Ošetření je zcela bezpečné pro naše zdraví, neexistují žádné kontraindikace k jeho provádění za účelem odstranění chloupků. Při ozařování můžete pociťovat mírný diskomfort projevující se brněním nebo pálením.
 

Přístroj zaručuje účinnou depilaci. IPL epilace trvale odstraní nežádoucí chloupky , ale ne navždy. Na začátku užívání by mělo být provedeno 6-10 ošetření v intervalu 4 až 8 týdnů. Po dokončení cyklu se doporučuje čas od času použít posilovací kúry. Již po prvním ošetření je odstraněno cca 30 % chloupků a s každým dalším ošetřením se chloupky stávají tenčí a méně viditelné 

IPL světlo odstraňuje všechny barvy chloupků se stejným efektem! 

Výrobek se vyznačuje  dlouhou životností a zárukou mnoha let používání. To vše díky světelnému epilátoru neboli „domácímu laserovému epilátoru“.

Specifikace:

  • 5 programů
  • 2 provozní režimy
  • digitální displej
  • napájení ze sítě
  • Výkon 36W
  • světelná vlna: 600nm-900nm
  • kompaktní velikost (170x74x57mm)

Včetně ochranných brýlí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: